EKOLA České Libchavy s.r.o.

středy 8. 4. 2020, obnovuje společnost EKOLA České Libchavy s.r.o. příjem odpadu od nepodnikajících fyzických osob.

vyžadováno dodržování těchto opatření:

-        povinnost zakrytí úst a nosu

-        dodržování bezpečného odstupu

-        zákaz vstupu do kanceláří společnosti

-        komunikace se zaměstnanci EKOLA pouze ve vymezených prostorách a přes skleněné přepážky

-        preferovaná úhrada platebními kartami

Stručná informace

2020 17 03 Strucna informace 12-00.pdf

Přehled rušených a omezovaných vlaků na území PK              Výlukový jízdní řád tratě 024 LET od 23 03 2020

Přehled omezení k 28.3.2020 v Pardubickém kraji - železniční doprava.xlsx

Přehled omezení vlaků ČD od 23 03 2020.pdf

Výlukový jízdní řád tratě 024 LET od 23 03 2020.pdf

Letáček ohledně dodržování současných pravidel.

MK_koronavirus_A4.jpg

Jízdní řád od 28.3.2020 - 30.6.2020

JŘ Pinkas Králíky-Žamberk.pdf

JŘ Letohrad - České Petrovice oba směry