Úvod > Obec > Aktuality > Nohejbalový turnaj

Nohejbalový turnaj

2.8.2014

Akce Nohejbalový  turnaj – 2.8.2014

Dne 2.srpna 2014 proběhl již tradiční 4. Ročník Benátské noci spojené s amatérským nohejbalovým turnajem tříčlenných družstev.

Letos se zúčastnilo turnaje rekordních 14 družstev z blízkého i vzdálenějšího okolí. Turnaj začal již v 9 hodin ráno a pokračoval až do pozdních odpoledních hodin.

Počasí přálo po celý den jak zúčastněným, tak i přihlížejícím divákům, kteří se sešli také v hojném počtu.

Vítězem  4.ročníku amatérského nohejbalového turnaje 2014 se stalo družstvo z Dolní Dobrouče, které získalo tradičně trička „ Vítěz nohejbalového turnaje“ a další věcné ceny, stejně jako další dvě družstva v pořadí.

Po ukončení a vyhlášení výsledků  pokračovala  zábava koncertem rockové skupiny Gremlins, který byl ukončen o půlnoci tradičním velkým ohňostrojem.

Sponzory letošní akce byli : Obec České Petrovice, Horská chata Na Rozcestí, Sport areál České Petrovice a firma Xanadu s.r.o.

Tímto všem děkujeme za příspěvek na pořádanou akci.

Horská chata Na Rozcestí                                                                                                                                           České Petrovice